Služby

Strojní mytí

Strojní mytí

Provádíme strojní mytí větších prostor jako jsou např. výrobní, skladové haly,prodejny atd. Mytí provádíme profesionálními úklidovými stroji různých velikostí a to buď kartáči nebo pady.

 • Mytí pomocí kartáčů
 • Odsávání špinavé vody
 • Suchá podlaha
Ukázková reference Poptat službu

Voskování PVC

Voskování PVC

Provádíme voskování PVC,tvrdých litých podlah polymerovými vosky. Staré podlahy se hloubkově umyjí a po té se nanáší polymer. Nové podlahy se voskují z důvodu ochrany a prodloužení životnosti povrchu.

Voskování podlah (polymerizace) je proces chránící povrch podlahy před nadměrným opotřebením. Ošetřená podlaha s vosky (polymery) se tak méně špiní, lépe odolává nadměrnému použití a snadněji se udržuje. Má také velmi dobré protiskluzové vlastnosti.

Voskovat můžeme mnoho povrchů jako jsou PVC, linoleum, marmoleum, korek, porézní dlažba. Základem úspěchu pro aplikaci vosků je potřeba nejprve důkladně vyčistit povrch podlahy, popřípadě odstranit staré vosky, to docílíme použitím speciálního zásaditého prostředku určeného na strhnutí (odstranění) vosků, který se pří strojovém čištění podlahy nanáší společně s vodou na povrch podlahy.

Péče o povrch podlahy se nesmí zanedbávat. Strojovým čištěním a polymerizací se podlaze prodlužuje životnost a získává příjemný vzhled. Po vyčištění podlahy a odstranění starých vosků zneutralizujeme povrch vodou a necháme důkladně vyschnout. Po vyschnutí podlahy roztíráme na povrch podlahy vrstvu vosku. Dokonalý vzhled a lesk podlahy nám zajistí aplikací druhé, někdy i třetí vrstvy vosku.

Cenovou nabídku na voskování podlah vám samozřejmě zpracujeme zdarma.

 • Hloubkové odmytí jednokotoučovým strojem
 • Neutralizace povrchu
 • Nanesení polymerů
Ukázková reference Poptat službu

Pravidelné úklidy

Pravidelné úklidy

Provádíme pravidelné úklidové služby ve všech administrativních a komerčních prostorech. Samozřejmostí je,že k pravidelným úklidovým službám zajišťujeme i hygienický servis- např. toaletní papír , papírové ručníky vše do umýváren a na WC dle požadavku zákazníka.Pravidelný úklid přináší mnohem lepší výsledky a pro udržení čistoty je vhodnější než úklid jednorázový.Všichni naši zaměstnanci jsou důkladně proškolení a bezúhonní.Kvalitu úklidových služeb průběžně kontroluje nadřízený pracovník. Samozřejmostí je pojištění proti škodám.

 • Běžné pravidelné udržovací úklidy
Ukázková reference Poptat službu

Jednorázové úklidy

Jednorázové úklidy

Provádíme generální úklidy firem a úřadů, novostaveb , po rekonstrukcích a také strojní úklid hal a skladů. Jednorázově také myjeme okna , vyčistíme koberce a čalounění. Pro úklid používáme profesionální a moderní stroje. Komunikaci a dohled na kvalitu úklidu zajišťuje proškolený vedoucí pracovník, který je vám stále k dispozici.

 • Kompletní generálky
Ukázková reference Poptat službu

Zahradnické služby

Zahradnické služby

Nabízíme pravidelné i jednorázové údržby travnatých ploch. Používáme odolné a profesionální pracovní stroje. Provádíme také střih živých plotů a keřů.Zahradnické práce provádíme jak na soukromých pozemcích tak na veřejných.

 • Sečení žacím strojem
 • Sečení křovinořezem
 • Stříhání živých plotů
 • Prořez ovocných stromů
Ukázková reference Poptat službu

Mytí oken

Mytí oken

Provádíme mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch i ve výškách. Pro kvalitní mytí oken je vždy důležité umýt perfektně celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Mytí oken spočívá v důkladném namočení ploch čistým rozmývákem a následným setřením plochy stěrkou s kvalitním gumovým břitem.

 • Mytí pomocí kožíškú a stěrek
Ukázková reference Poptat službu

Čištění koberců

Čištění koberců

Naše úklidová firma provádí čištění koberců a čalouněného nábytku již několik let a má na tomto poli bohaté zkušenosti. Používáme pouze kvalitní profesionální čisticí stroje (extraktory) . Díky tomu můžeme zaručit špičkové výsledky veškeré své práce.

Koberce čistíme tzv. extrakční metodou, což spočívá ve vstřikování teplé vody s čisticím prostředkem do vláken koberce a následném rychlém odsávání většiny vody i se znečištěním zpět do zásobníku uvnitř čisticího stroje. Tato metoda zaručuje maximální rychlost schnutí koberce, neboť povrch je po dokončení čištění pouze mírně vlhký.

Nezanedbatelnou výhodou je také blahodárnost extrakčního čištění na trvanlivost vlasce a životnost celého koberce. Extrakční metoda je velice účinná a umožňuje odstranění nejen všech viditelných skvrn, ale také a především hluboko usazeného prachu, roztočů a mikrobů, jejichž přítomnost v koberci a čalounění činí prostředí nezdravým a podporuje vznik alergií a astmatu. Při silnějším znečištění například od zvířecích chlupů používáme navíc ještě rotační kartáč, který si poradí s jakýmkoli mechanickým znečištěním velice snadno.

Naše čištění koberce oživí jeho barvy, prodlouží životnost, odstraní nejen viditelné nečistoty, ale i hluboko usazený prach a výrazně tak zvýší hygieničnost místnosti. Pokud Vás extrakční čištění koberců a čalouněného nábytku zaujalo, obraťte se na nás prostřednictvím objednávkového formuláře a my Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku.

 

Ukázková reference Poptat službu

Naše čistící technika

Stroje

Napište nám

Podmínky ochrany osobních údajů